0

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИСТИТИ ЗУБИ

Час

Все вірно, чистити зуби можна вранці і ввечері. Стоматологи радять робити це після їжі, щоб прибрати залишилися шматочків їжі і бактерії, які з часом формують негарний поверхневий наліт.

 

Щітка

Ідеальна зубна щітка повинна бути невеликою - шириною з два ваших зуба. Для важкодоступних місць, проміжків і зубів мудрості є монопучкова щітка розміром з зуб. Зубну щітку не забувайте міняти раз в три місяці.

 

Техніка

Правильні руху - вимітаючі, від ясен до кінчиків, не круговими і не горизонтальними ривками, щоб не травмувати емаль. Електричну щітку потрібно просто прикласти до зуба, і вона сама все зробить.

 

Нитка

Щоб очистити міжзубні проміжки, користуйтеся зубною ниткою (не зубочисткою!). Рухати ниткою потрібно від ясен наверх, по боці кожного зуба, не допускаючи больових відчуттів.

 

Іригатор

Домашній іригатор допомагає запобігти появі зубного нальоту і продовжити ефект після відбілювання і професійного чищення. До того ж це додатковий масаж ясен, добре впливає на здоров'я зубів.

 

Вініри, імпланти, мости

Для всього цього техніка чищення залишається такою ж, просто робіть все рухами трохи акуратнішими. Камінці не наростають на кераміку, але прилипають до місць стику зуба з яснами, тому будьте уважніше до цієї зони.

 

Паста

Навесні і восени яснам часто не вистачає вітамінів, тому підберіть на цей період трав'яну пасту. Не захоплюйтеся пастами з фтором або гранулами і пам'ятайте, що відбілюючі пасти тільки допомагають боротися з осадом після кави і сигарет, але не замінюють професійну чистку.

 

Купити зубні пасти і щітки ви можете в нашому каталозі.