0

Виробники

Cardificio Italiano
Cardificio Italiano

Cardificio Italiano в даний час є найбільш повною та кваліфікованою промисловою компанією в галузі охорони здоров'я та гігієни.
Компанія, яка завжди уважна до інновацій, якості товарів і навколишнього середовища. Вона постійно розвивається і інвестує в найбільш передові виробництва, висока ефективність яких робить Cardificio Italiano однією з найбільш конкурентоспроможною компаніэю на ринку.
Торгові марки:
Paciuchino - дитячі підгузники.
Quik - дитячі підгузники і вологі серветки для дітей
EMI - гігієнічні прокладки.
CIM - підгузники для дорослих і прямокутні підгузники.

Deco Industries
Deco Industries

За всю свою історію діяльності, Deco Industries завжди займала лідируючі позиції у всіх сегментах ринку побутової хімії, яка предзначено для прання і прибирання в будинку.
Бренд пропонує ТМ Green Emotion (органічна серія) - лінію миючих засобів, яка поважає природу, тому що вона зроблена з біорозчинної природної сировини з джерел, які поновлюються.
ТМ Scala - історичний бренд, який існує на ринку з 1890 року, і завжди об'єднує традиції і якість за доступною ціною.

Madel S.p.A.
Madel S.p.A.

АТ Madel, засноване в 1977 році, є представником італійських виробників якісної без фосфатної побутової хімії. Madel виробляє більше 300 найменувань товару з метою задоволення всіх потреб партнерів і кінцевих споживачів.
Існує три основні сегменти ринку, на якому працює компанія: миючі засоби та добавки до прання, засоби для прибирання будинку, засоби для особистої гігієни.
Місією компанії Madel є створення якісних продуктів, які піклуються про навколишнє середовище. Девіз компанії «Чистота змусить тебе посміхатися» лаконічно висловлює філософію Madel: бути на боці споживачів, надаючи їм високоякісні продукти, щоб полегшити життя споживачів і з турботою про навколишнє середовище.
Торгові марки.
Pulirapid - один з лідерів сектора рідких анти вапнякових засобів.
Deox - унікальна лінійка засобів для прання з формулою проти неприємних запахів для захисту і аромату речей.
Smacchio Tutto - концентрований засіб для видалення плям, здатний видаляти стійкі плями на тканинах.
Winni's - повна лінійка екологічних миючих засобів з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, високою якістю, і містять поверхнево-активні речовини виключно рослинного походження, що підлягають легкому і швидкому природним розкладом.
Контрольована і сертифікована якість.
Disinfekto - повна лінія, Коротя включає в себе широкий спектр продуктів, здатних ефективно діяти і реагувати на всі потреби гігієни та дезінфекції будинку, пральні та людини.
Love - являє собою повноцінну лінійку засобів особистої гігієни.
Madel - це підприємство, сертифіковане за ISO 9001: 2008, яка приєдналася до проекту AISE, пов'язане з Centromarca і є виробництвом, дозволеним Міністерством охорони здоров'я Італії, з можливістю створювати продукти для Управління охорони здоров'я Італії.

McBride
McBride

Компанія McBride була заснована у 1927р. Робертом МакБрайдом у м. Манчестер (Великобританія). Сьогодні компанія є одним із найбільших європейських Privat Label-виробників засобів особистої гігієни і побутової хімії. Виробничі потужності зосереджені у 10 країнах: Великобританія, Бельгія, Франція, Італія, Люксембург, Іспанія, Чехія, Польща, Китай, Малайзія та В’єтнам.
Клієнти компанії McBride – дистриб’ютори та торгові мережі зі всього світу (Aldi, Asda, Auchan, Carrefour, Casino, Edeka, Leclerc, Metro, Rewe, Sainsbury’s, Tesco). Щоб задовольняти споживачів якнайкращим чином, компанія постійно росте, розвивається та розширює свою мережу. Компанія втілює нові ідеї та процеси, гарантуючи відповідність міжнародним стандартам та високу якість продуктів.
Торгові марки:
Yplon - засоби для чищення.
Avea - представляє лінійку засобів для доглядм за тілом та волоссям.
Nova - засоби для укладання волосся.

MORONI Srl
MORONI Srl

MORONI Srl працює в області хімічних продуктів для прибирання будинку з 1955 року. Багаторічний досвід, політика компанії заснована на постійних інноваціях і професіоналізмі дозволили йому досягти престижного положення на італійському ринку.
Щоб гарантувати якість продукції, MORONI Srl має хімічну лабораторію прийняття процедур для стандартів контролю якості та виробництва, завдяки якій MORONI Srl може задовольнити потреби компаній, для яких вона виробляє товар.
Торгові марки.
Gallon - лінійка рідких засобів для прання.
Nonna Papera - повна лінійка засобів побутової хімії, яка включає в себе засоби для миття посуду, засоби для прання, засоби для прибирання в будинку і чищення різних поверхонь.
XL - лінійка рідких засобів для прання в максі упаковках.