0

Про компанію

ТОВ «Якісний продукт-плюс» є ексклюзивним імпортером та дистриб’ютором італійських виробників побутової хімії та засобів особистої гігієни, а також пропонуємо недорого купити побутову хімію оптом:

            - Madel S.p.A. (Торгові марки Deox, Winni's (органічна серія), Pulirapid, Smachio Tutto, Disinfekto, Madel, Love)
            - Moroni s.r.l. (Торгові марки Gallon, Nonna Papera, XL)
            - Cardificio Italiano (Торгові марки Paciuchino, Quik, EMI, CIM)
            - McBride s.r.l. (Торгові марки Yplon, Avea, Nova).

    ПП «Якісний продукт» є ексклюзивним імпортером італійського виробника Deco Industrie (Green Emotion (органічна серія),Scala). Наша компанія представляє інтереси виробників в Україні. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2012 року, постійно розширюючи асортимент, обсяги імпорту та ринки збуту.

У нас Ви можете купити побутову хімію оптом від європейських виробників за вигідними цінами. Для отримання оптового прайсу на побутову хімію та засоби гігієни Вам треба зв'язатися з нашим менеджером за контактами:

Телефон: +38 (067) 452-39-36 Kyivstar
Пошта: qpp.shop@gmail.com

Ми пропонуємо продукцію європейських виробників, яка не лише на слуху, а вже довела свою якість у застосуванні не тільки у Європі, а й в Україні. Дана продукція дозволить легко задовільнити будь-які побажання самих вибагливих клієнтів. Адже всього асортименту товарів компанії кожен може обрати продукцію за власними вимогами і на будь-який гаманець. Наші товари є безпечними, в тому числі і екопродукція, яка ідеально підходить для дітей, о обов’язково оцінять Ваші клієнти. Надається гарантія високої якості товару і усі необхідні документи сертифікати якості, гігієнічні висновки Санітарно-епідеміологічної служби). Запропонувавши своїм покупцям такий великий вибір, Ви можете гарантовано розраховувати на успішні продажі та збільшення прибутків.
    
Наші переваги - вигідні та зручні умови, орієнтація на довготривалу співпрацю, що включає швидку доставку та вигідні ціни на продукцію для всієї України. Наш колектив - це команда професіоналів з великим досвідом роботи і турботливим відношенням до клієнтів. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного партнера і клієнта та завжди пропонуємо вигідні умови співпраці.
Якщо Ви шукаєте надійний інтернет-магазин якісної побутової хімії, косметики та засобів особистої гігієни - то Ви його вже знайшли!
 
Будемо раді довготривалій, продуктивній співпраці.

Побутова хімія повинна бути якісною та доступною. Таку ми і пропонуємо.

Сертифікати якості і гігієнічні висновки Санітарного-епідеміологічної служби