0

Шампуні без Sodium Laureth Sulfate

Лаурилсульфат натрію (Sodium Lauryl Sulfate або SLS) - це недорогий миючий засіб, який отримують з кокосового масла і нафти. Це найнебезпечніший інгредієнт у складі шампунів для волосся. Він дуже швидко видаляє жир з будь-якої основи, а також відмінно піниться. Саме тому його широко використовують в промисловості для позбавлення від жиру в гаражах і автосервісах, знежирення двигунів і в засобах для миття машин.

 

Лаурет сульфат натрію (Sodium Laureth Sulfate або SLES) - інгредієнт використовується в шампунях і гелях для душу для утворення піни. Також, як і SLS, дуже дешевий і становить мильну основу косметичних засобів. Його використовують як загущувач шампунів, щоб створити ілюзію дорогого засоби.

 

Альтернативою шампунів з сульфатами є тільки натуральна і органічна косметика. Як правило, якість будь-якого органічного косметичного засобу підтверджена міжнародним сертифікатом. Виробники бессульфатних шампунів замінюють сульфати рослинними компонентами: лаурет сульфосукцинат (lauret sulfosuccinate), лаурил глюкозид (lauril glucoside), кокоглюкозид (cocoglucoside), одержувані з кокосового масла і глюкози. І хоча назви цих замінників теж "віддають" хімією, але можете бути абсолютно впевнені в їх безпеці і органічності.

 

Підіб'ємо підсумок: в чому ж користь шампунів без лаурил і лаурет сульфату? Безсульфатні шампуні:

Не порушують природний pH, не сушать і не подразнюють шкіру;

Ризик лупи, облисіння, акне, хвороб очей зведений до мінімуму;

Немає ризику для здоров'я малюків;

Волосся буде густим і сильним, менш ламким, що не буде втрачати колір;

І ще: виробництво шампунів без сульфатів набагато менше забруднює навколишнє середовище!

 

Зверніть увагу, що шампуні, які містять натуральні миючі основи, піняться не так інтенсивно, як шампуні з сульфатом. Але це зовсім не означає, що такі косметичні засоби гірше очищають волосся.

 

Купити шампуні без  SLS можна в нашому каталозі.