0

Гель чи порошок??? ось в чому риторичне запитання...

Гель для прання - це розчин поверхнево-активних речовин, який повністю готовий до вживання. На відміну від порошків, гелі мають більш м'яку миючу дію, що дозволяє використовувати його для щоденного прання.

Як правило, такі засоби для прання застосовуються в прохолодній і теплій воді. Рекомендації температурного режиму - 30-40 градусів, зазвичай це прання синтетики, вовни, змішаних та делікатних тканин.

Порошок ж можуть використовувати в більш широкому діапазоні - до 90 градусів. Тому його «поле діяльності» - це традиційні льон і бавовна.

На відміну від порошків, гелі містять менше аніонних ПАР і більше катіонних і неіоногенних.

Гелем легко освіжити повсякденний одяг, він м'якше впливає на тканину. Але якщо вам потрібно відіпрати складні забруднення або сильно заношений одяг, то краще вибрати порошок і високу температуру води. Недарма для посилення роботи гелю розроблені Капсули, що поміщаються безпосередньо в білизну і дозволяють минувати процес вимивання засобу з завантажувального лотка. Тоді гель швидше розподіляється з об'ємом води, починає діяти раніше і «в самому центрі подій».

Ручнe прання за допомогою гелів не настільки ефективне. Під час роботи пральної машини відбувається так звана механоактивація, яка разом з хімічною дією гелю забезпечує достатній миючий ефект. При ручному пранні такого процесу не відбувається.

У нас дуже хороший вибір пральних порошків, капсул і гелів. І якщо у Вас ще є сумніви, що саме Вам потрібно, тоді сміливо звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо, підберемо саме той засіб, який позбавить ваш одяг від плям і подарує неповторну свіжість.

Купити пральні порошки, капсули та гелі для прання Ви можете в нашому каталозі.