0

Торгова марка Winni's - це ціла лінійка натуральних засобів гігієни і побутової хімії.

Вона була розроблена італійським концерном Madel для тих, хто цінує своє здоров'я і намагається зберегти планету чистою для майбутніх поколінь. Winni's - втілення еко-філософії, що закликає думати не тільки про миттєві потреби.
Вся продукція цієї марки відмінно підходить для догляду за одягом дітей з народження. Вона безпечна для малюків і дорослих, які страждають серйозними шкірними захворюваннями і алергією. Препарати не містять небезпечних для організму речовин і абсолютно гіпоалергенні. При цьому вони дуже ефективно видаляють забруднення будь-якого походження з будь-яких поверхонь.
ОСОБЛИВОСТІ ТОВАРІВ:
✔ Виготовляється із застосуванням біорозчинних компонентів, що робить їх абсолютно безпечними для навколишнього середовища.
✔ Не викликає алергічних реакцій ні в дітей, ні у дорослих.
✔ У лінійці є продукти, що містять натуральне мило Алепо, зроблене з рослинних масел (лаврового і оливкового) або марселеве мило.
✔ Жоден з препаратів Winni's не містить фосфатів.
✔ У складі лише натуральні ПАР, в тому числі амфотерні, які благотворно впливають на шкіру, захищають її від сухості і надають піні кремову структуру.
✔ Всі елементи упаковки придатні для вторинної переробки.
✔ Продукцію відзначено «зеленими» сертифікатами ICEA і VeganOK, а також UNI EN ISO 9001: 2008.
ВИРОБНИК
Концерн Madel почав роботу в 1977 році і сьогодні є одним з найбільш прогресивних виробників засобів для прибирання, прання і особистої гігієни в Європі. Компанія утримує цілком демократичні ціни на свою продукцію при незмінно високій якості. Велика частина прибутків вкладається в наукові розробки і модернізацію виробництва. Така політика керівництва дозволила Madel стати членом AISE, Assocasa Unipro і MAPM, а також точно слідувати хартії AISE.

Купити продукцію Winni's Ви можете в нашому каталозі.