0

Як вибрати правильний відбілювач для білизни?

Відбілювачі з хлором завжди випускаються в рідкій формі. У них є свої плюси і мінуси.
З одного боку переваги, відбілювачі з хлором не виділяють при використанні пилу, ефективно відбілюють навіть в холодній воді (тому скорочується час прання), легко дозуються і підходять також для дезінфекції різних поверхонь в санвузлі.
Але з іншого боку недоліки - їх можна використовувати не для всіх видів тканин, а тільки для бавовняних і лляних. Вони завжди неприємно і різко пахнуть, мають обмежений термін зберігання (після півроку з моменту відкриття втрачають свої властивості), сприяють швидкому зношуванню матеріалу. Відбілювачі з хлором не можна використовувати для прання в машині, вони не поєднуються з сучасними порошками.
Кисневовмісні відбілювачі для білизни випускаються у формі порошку і рідини. У них теж є свої плюси і мінуси.
До переваг можна віднести те, що застосування не обмежується тільки чисто білими тканинами, дозволяється використання і для кольорової білизни. Вони можуть вибілювати не тільки вироби з натуральних тканин, але і з синтетики (нейлон, штучний шовк, віскоза). Дозволяється використовувати відбілювачі з киснем для дезінфекції поверхонь санвузла (кахель, унітаз, раковини). Можна використовувати при пранні в автоматичній пральній машині разом з порошком. Кисневовмісні відбілювачі в формі порошку нітрохи не поступаються рідкому варіанту. Вони довго зберігають свою ефективність, термін їх зберігання досягає п'яти років.
З недоліків цих відбілювачів для білизни можна відзначити тільки здатність виділяти пил, що викликає алергічну реакцію. А деякі різновиди побутової хімії з киснем вимагають кип'ятіння, їх необхідно використовувати при пранні з температурою води не менше 90 градусів.
З огляду на ці нехитрі пізнання, Ви зможете підібрати оптимальний засіб для відбілювання ваших речей, відповідне кожному окремому виробу в нашому каталозі.