0

МІФИ ПРО ПРАННЯ

МІФ 1. ЧИМ ВИЩЕ ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ В ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ, - ТИМ КРАЩЕ РЕЧІ ВІДПИРАЮТЬСЯ

Це міф! Кольорові і білі, бавовняні або лляні вироби експерти рекомендують прати при температурі не вище 60 градусів. А при пранні вовни і шовку важливо стежити, щоб температура не перевищувала 35-40 градусів. Чим вище температура води, тим більше шансів, що після прання кольорова блузка втратить колір, а шерстяний светр доведеться за розміром не вам, а вашій дитині.

 

МІФ 2. ЯКЩО ПОРОШОК ПОГАНО ПІНИТЬСЯ, ЗНАЧИТЬ, ВІН ПОГАНО ПЕРЕ

Між якістю прального порошку і кількістю піни немає ніякого взаємозв'язку. В засобі для машинного прання додаються спеціальні речовини для придушення надлишкового піноутворення, оскільки надлишок піни може привести до поломки пральної машини і збою програми прання. Порошок для ручного прання піняться сильніше, але це не означає, що він краще пере.

 

МІФ 3. ПОРОШОК МОЖЕ ЗАЛИШАТИ РОЗВОДИ НА ОДЯЗІ ПІСЛЯ ПРАННЯ.

Міф! У більшості випадків причина появи порошкових розводів на одязі після прання криється в неправильному дозуванні порошку або перевантаженні барабана пральної машини.

Правильне дозування може творити чудеса з вашою білизною! Варто пам'ятати: якщо ви покладете занадто багато засобу для прання, ви не досягнете кращого ефекту; якщо покладете занадто мало, не отримаєте бажаного результату при видаленні забруднень.

 

МІФ 4. ЧИМ БІЛЬШЕ РЕЧЕЙ В ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ, ТИМ ГІРШЕ ПОРОШОК ПЕРЕ

Якість прання безпосередньо залежить від правильного завантаження пральної машини. І справа тут зовсім не в пральному порошку. Тільки правильне завантаження барабана і вірне дозування забезпечать вам по-справжньому якісне прання.

 

МІФ 5. МОЖНА ПРАТИ БІЛІ РЕЧІ ПОРОШКОМ ДЛЯ КОЛЬОРОВОЇ БІЛИЗНИ ТА НАВПАКИ

Будь-яка універсальність завжди призводить до зниження функціональності. Стосовно до прання це означає, що універсальний засіб для прання буде відпирати як кольорову, так і білу білизну, але при цьому ви втрачаєте ряд переваг, які могли б отримати при пранні білої білизни спеціальним засобом для білого (бездоганна білизна) і при пранні кольорових тканин засобом для кольорової білизни (збереження кольору).

  

Купити засоби для прання у нашому каталозі.