0

L'Angelica Officinalis косметика від природи з самої Італії.

Інститут Erboristico L'Angelica розробив нову лікувальну лінію Officinalis натуральних продуктів по догляду за волоссям. Лікувальні шампуні збагачені екстрактами середземноморських трав.

Поживний шампунь для сухого і пошкодженого волосся з маточним молочком і оливковою олією. Особливо ефективнивний для ослабленого і пошкодженого волосся, завдяки поживним і екстра зволожуючим властивостям маточного молочка і оливкової олії забезпечує захисну та відновлючу дію для регенерації, блиску і живлення волосся.

Лікувальний шампунь проти лупи з олією чайного дерева. Олія є природним антибактеріальним розчином, яка захищає шкіру, запобігаючи утворенню лупи. Регулярне використання шампуню зменшує появу лупи.

Шампунь проти лупи з екстрактами шавлії та червоного ялівцю. Лікувальний шампунь проти лупи поєднує в собі антисептичні властивості червоного ялівцю зі стимулюючими властивостями шавлії, які надають регулюючу і очищаючу дію.

Лікувальний регулюючий шампунь з екстрактами кропиви і мірта розроблений для жирного волосся. Його регулююча і очищуюа дії, допомагають волоссю і шкірі голови відновити свою природну життєздатність.

Шампунь для волосся з екстрактом хмелю і проса, які стимулюють метаболічні функції шкіри голови підходить для тонкого і ослабленого волосся..

Лікувальний шампунь-кондиціонер 2 в 1 з екстрактами ромашки і льону розроблений для догляду за ламким і тонким волоссям. Підходить для частого використання, надає блиск і робить волосся слухняним, завдяки захисним і пом'якшувальною властивостями ромашки і насіння льону.

Купити шампуні від італійського бренду L'Angelica Ви можете в нашому каталозі.