0

ЯК ВИБРАТИ ПІДГУЗНИКИ ДЛЯ ДИТИНИ: ВАЖЛИВІ ПАРАМЕТРИ

Як визначити розмір підгузника

На упаковці підгузників завжди присутні цифри: 3-6 кг, 4-9 кг, 9-18 кг і т.п. Вони означають приблизну вагу дитини, на яку розрахована конкретна модель. Правда, це досить умовний показник. Адже зріст і статура дітей варіюється. І не виключено, що на «високому» і худорляву дитину вагою 7 кг буде ідеально сидіти підгузник, орієнтований на вагу 3-6 кг. Визначити це можна тільки досвідченим шляхом.

Вас напевно зацікавить, чому підгузники однієї і тієї ж фірми і одного і того ж розміру відрізняються ціною. Справа в тому, що вони містять різну кількість абсорбенту, та й його якість не однакова. Саме цим фактором визначається ефективність підгузника. Дорожча модель - більше високоякісного абсорбенту. А значить, вона надійніша, так як забезпечить чудове вбирання і максимальний комфорт навіть при посадці малюка на попу. 


Підгузки для хлопчиків і для дівчаток

Всупереч існуючій помилці, підгузники для дівчаток і хлопчиків відрізняються аж ніяк не покровом. «Статева» приналежність підгузника визначається місцем розподілу абсорбенту. У моделях, адресованих хлопчикам, він зміщений до живота, а для дівчаток - розташований посередині. Але існують і універсальні підгузки: в них абсорбент розподілений рівномірно.


Як вибрати підгузник: 5 корисних порад

1.Якщо ваша дитина важить 5 кг, і ви не знаєте, який розмір йому підійде, спробуйте приміряти йому два варіанти підгузників - на 3-6 кг і на 4-9 кг і уважно подивіться, як вони сидять на малюку. Один з них напевно буде краще. Якщо ж ви захочете зробити першу покупку до пологів, то оптимальний вибір - це «безстатевий» підгузник на 3-6 кг.

2.Купуючи підгузники вперше або вирішивши поміняти модель, ніколи не купуйте відразу багато упаковок. Адже навіть найкращий підгузник може не підійти вашій дитині. Причини різні: форма не відповідає фігурі, у дитини алергія на підгузник (на лосьйон або матеріал).

3.У новонародженого дуже часті дефекції, а значить, для нього немає сенсу купувати моделі з великою кількістю абсорбенту. Адже через кожні 1,5 - 2 години підгузник доведеться міняти, і його ємність не буде реалізована навіть наполовину. Малюкові постарше надягайте на прогулянку, в гості і на ніч дорогі і надійні підгузники, а вдень і в очікуванні дефекації можна користуватися виробами простіше.

4. На підгузниках є спеціальна смужка (як правило, там зображений барвистий герой мультфільму). Це орієнтир: липучки повинні розташовуватися симетрично по обидві сторони від малюнка. І чим активніше дитина, тим вище повинна бути надійність застібок-липучок. А якщо у підгузника є еластичні боковинки, здатні розтягуватися і стискатися, то це забезпечить непосиді комфорт при русі.

5. Багаторазові застібки-липучки оцінить занадто турботлива мама, яка щохвилини заглядає в підгузник, щоб переконатися в його сухості. Правда, на деяких моделях є картинки, які проявляються в міру намокання підгузника. І ви без зайвих перевірок зрозумієте, коли настане час переодягати дитину.


Придбати товар можна у нашому каталозі.