0

Натуральна косметика

Натуральна косметика

В даний час величезною популярністю користується натуральна косметика. Прилавки магазинів, реклама косметичних засобів рясніє натуральним складом продукту, його виняткові властивості, Преображенням особи, зони декольте і т. Д.

Давайте докладніше розберемося, що таке натуральна косметика, її види. Чи справді в склад продукції входять натуральні екстракти і продукти, або це «данину» моді?

Косметика, виконана з натуральних похідних, з екологічних продуктів і компонентів носить назву натуральної. Вона не повинна містити консерванти, нафтопродукти, барвники та ароматизатори. До таких косметичних засобів відносять:

косметику для особи;

для тіла;

засоби для волосся.

Вся продукція проходить спеціальний контроль якості, має сертифікати. Дана продукція останнім часом є модною і користується величезною популярністю, особливо у представниць слабкої статі.

Натуральна косметика може носити назву «еко», «органік», «біо» це означає, що до складу входять натуральні компоненти. Як відрізнити на прилавку магазину звичайний засіб від натурального? Зверніть увагу на упаковку, на ній має бути вказано «біо» сміливо купуйте упаковку, це засіб з натуральних компонентів.

До переваг екологічно чистих засобів можна віднести:

Косметика безпечна для здоров'я.

Ефективність натуральних інгредієнтів.

Упаковка екологічна, скромна, що не помітна.

Якщо ви не страждаєте алергічними реакціями, то вам підійдуть шампуні, засоби для зняття макіяжу, лосьйон і тоніки. Але якщо ви страждаєте алергічними реакціями, будьте обережні. До складу входять квіти і рослини, ягоди і фрукти, продукція пчелопроізводства. При виборі необхідного крему або тоніка, звертайте увагу на склад.

До недоліків можна віднести термін придатності продукту. Натуральна косметика не може зберігатися довго, термін придатності товару обмежений.

Зауважте, якщо до складу, наприклад, крему для обличчя, будуть входити тільки натуральні компоненти, яка буде вартість такої продукції? Відповідь вірний, продукт буде коштувати чимало. При покупці звертайте увагу на:

етикетку;

упаковку;

склад;

терміни зберігання.

З огляду на наші рекомендації, придбайте флакони кремів, тоніків і сироваток відомих і перевірених фірм. Тоді успіх вам забезпечений. Вдалих покупок.

Теги: Натуральна косметика, натуральна еко косметика, еко косметика