0

SapoNello: перетворіть гігієнічні процедури в справжню гру.

Переваги SapoNello:
1. Дитячі косметичні засоби, перш ніж вступити в реалізацію, тестуються дерматологами і офтальмологами. Перші підтверджують, що використання продуктів бренду не стане причиною шкірного подразнення або алергічних реакцій, а другі - нульові ризики виникнення больових синдромів при попаданні косметики SapoNello в очі.
2. У складі товарних позицій, не присутні парабени, силікон і спирт, що дозволяє користуватися такою продукцією без побоювань про можливі негативні наслідки.
3. Крім очищення волосся і тіла, косметичні засоби торгової марки зволожують і живлять епідерміс.
4. Найширший асортимент товарів ТМ SapoNello, дозволяє забезпечити максимальний догляд за кожною частиною тіла малюка.
5. Зміст фториду в зубних пастах розраховане з точністю до сотих міліграма, завдяки чому забезпечується найбільш ефективний захист від карієсу. Варто також сказати, що згідно з відгуками наших покупців, вони нерідко купують зубні пасти SapoNello і тому, що вони не містять в складі шкідливих для здоров'я дитини лаурилсульфата натрію і поліетиленгліколю.
6. Ціни на косметику для хлопчиків і дівчаток не перевищує номінальну вартість аналогів. При цьому якість продуктів SapoNello завжди на порядок вище цієї характеристики у схожих косметичних засобів, виготовлених іншими фірмами.