0

ЯК ВИБРАТИ ПРОКЛАДКИ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Сьогодні багато дівчат, маючи величезний вибір різних гігієнічних засобів, часто не приділяють час для вибору прокладок, хапаючи в магазині те, що коштує дешевше. Здавалося б, ну що тут вибирати? Однак, як показує практика, саме через неусвідомлений вибір прокладок, прекрасній половині людства доводиться терпіти незручності у вигляді протікань. Щоб цього уникнути, прокладка повинна підходити конкретно тобі.

 

Співвідношення ціна-якість

Перше, на що слід звернути увагу при виборі прокладок - це їх ціна. Не завжди, однак, продукція з низькою ціною відрізняється високою якістю. Правда, навіть найвідоміші бренд досить часто влаштовують різні рекламні акції, в ході яких можна купити гігієнічні прокладки за цілком прийнятною ціною.

 

По виду нижньої білизни

Оскільки існують різні види трусиків, то для кожного з них були придумані і відповідної форми прокладки. Сама традиційна форма - це «сліп», вони нагадують вісімку, а є ще «танга» і «стрінги».

 

Денні або нічні?

Існує дві основні різновиди прокладок: денні та нічні. Відрізняються вони, як правило, довжиною (нічні трохи довше). Адже вночі ми знаходимося в горизонтальному положенні, а така довжина не дозволяє виділенням протекти і залишити неприємний відбиток на постільній білизні. Ще нічні прокладки трохи товщі, оскільки денні доводиться міняти приблизно через кожні 3-5 годин (в середньому), а нічна використовується протягом всього часу сну.

Якщо ж виділення досить скромні і не заподіюють особливих занепокоєнь, можна використовувати щоденні прокладки. Вони дуже тонкі, але розраховані на дуже маленький обсяг рідини.


Загадкові крапельки

Чи знаєш ти, що означають крапельки на упаковці прокладок? А вони якраз і позначають обсяг виділеної крові. Найменший - одна крапля, найбільший - 4-5 крапель. Найбільш поширеними прокладками називають 3-х краплинні. Чим більше крапель зображено на упаковці, тим більше здатна всотати прокладка, а значить, її можна носити довше. Тому, якщо тобі, наприклад, має бути тривала поїздка, краще забезпечити себе прокладками на 4-5 крапель.

 

Купити жіночі прокладки Ви можете в  нашому каталозі.